|
Czy poleci ktoś jakąś szkołę jazdy na kat.B żeby dokupić godziny do jazd? MORD do zdawania to Balicka więc tamte rejony wchodzą w grę.
Najważniejsze to jakość i cena. Znalazłem w jednej szkole inf że za 10h chcą 360zł. wiem że są takie ceny na rynku jednak może ktoś wie o czymś tańszym?
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej
Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
|