Wyświetl pojedynczy post
frank
Member
 
Od: 03.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24296
Stary 15.10.2013, 11:31
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Podałem przykład II RP w odpowiedzi na Twój argument odnośnie charaketru Polaków- co należy rozumieć że przy odpowiednim przywództwie można zbudować wiele.
Jestem bez problemu w stanie uwierzyć że jest wielu PISowców którzy wykorzystują partię li tylko dla swojej własnej korzyści, będą także próbowali korupcji , układow i kolesiostwa. Tak będzie w każdej partii (dlatego też jest zwolennikiem rządów prezydenckich) ale osobiście w tym wypadku mam zaufanie do Kaczora i Macierewicza że są w stanie wyczyścić ten grajdół z postkoministycznego syfu i jako tako utrzymać partie w ryzach.Obu nie uważam za karierowiczów i ludzi którzy są w polityce dla mamony. Może mam niewielkie wymagania ale ja w cuda nie wierze że nagle pojawi sie duża partiia z możliwościami wejścia do Sejmu z 20-30% poparcia i złożona z samych idealistów -patriotów- do tego z olbrzymią wiedzą merytoryczną do zarzadzania państwem i rzecz jasna finansami (co też jest powodem dla mojego poparcia dla rządów prezydenckich wtedy byłoby to zdecydowanie łatwiejsze)
A nie przeszkadza Ci socjalnie nastawiony programu PiSu?
Ja na przykład nie chcę żeby mi rząd więcej dawał; wolał bym, żeby mniej zabierał.