MałyTSW napisał(a):

Dwie, jak dla mnie trochę kontrowersyjne, informacje ze świata boksu:
Ja rozumiem, że to znakomity amator i Mistrz Olimpijski, ale czy to jest fair, że podczas drugiej zawodowej walki, gość dostaje szansę walki o pas?
|
fajnie ie straci czasu na nabijanie sobie licznika a emerytach i półamatorach
