Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65919
Stary 15.10.2013, 08:03
Pietia swój chłop.
Jak Franz weźmie się za niego i przywróci chociaż do 2/3 takiej dyspozycji jak w Trabzonie to walka o lewą obronę wyjdzie nam tylko na dobre.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 15.10.2013 o godz. 09:20.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując