Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65918
Stary 15.10.2013, 07:56
huberix napisał(a):Wyświetl post
Skopał, to skopał, nie będę wnikał po co dlaczego i jak się tłumaczył.
Chodzi o to że był cholernie pozytywnym gościem a tacy ludzie mogą tylko i wyłącznie działać na dobre nastroje w szatni
Pewnie. Niech kopią koszulki ze świętymi dla nas barwami, niech liżą centralnie przed kamerą kolegów po sutach. A do tego są piłkarsko mocno mierni. Ale co tam, ważne że są POZYTYWNI. Huberix na dyrektora sportowego!

P.S. O szatnię to Ty się nie bój. Są tam osoby, które potrafią zadbać o atmosferę, a są też takie które potrafią złapać za ryja. I tego w tej chwili najbardziej nam było potrzeba.
Ostatnio edytowane przez hunter : 15.10.2013 o godz. 07:59.
Odpowiedz cytując