huberix napisał(a):

Skopał, to skopał, nie będę wnikał po co dlaczego i jak się tłumaczył.
Chodzi o to że był cholernie pozytywnym gościem a tacy ludzie mogą tylko i wyłącznie działać na dobre nastroje w szatni
|
Pewnie. Niech kopią koszulki ze świętymi dla nas barwami, niech liżą centralnie przed kamerą kolegów po sutach. A do tego są piłkarsko mocno mierni. Ale co tam, ważne że są POZYTYWNI. Huberix na dyrektora sportowego!
P.S. O szatnię to Ty się nie bój. Są tam osoby, które potrafią zadbać o atmosferę, a są też takie które potrafią złapać za ryja. I tego w tej chwili najbardziej nam było potrzeba.