|
Gurrier nadaje sie tylko do pomocy , widać było że tylko stał tam z tyłu i korciło go isć z każdą akcją do przodu ale nie zawsze się dało.
Piotrek to dobry ruch. Przypominam, że Bunoza chce od jakiegoś czasu odejść i jeśli tak to wierzmy, ze w zimie to przynajmniej z 500 tyś euro zarobimy, PRZYNAJMNIEJ. Więc ew. w przypadku odejsciu Gordana jest dobra alternatywa o imieniu i nazwisku PIOTR BROŻEK.
Przypominając sobie Mauro, szkoda że już nie ma w klubie żadnego tak pozytywnego zawodnika. Ostatnim takim był Paljic.
|