Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15617
Stary 14.10.2013, 20:20
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ktoś widzę skończył sezon w menadzerze.
wczoraj w trakcie transmisji Iwan mówił ze Kuźbik, Kapka i Cleber sa w Brazylii i szukaja...tylko .... wie kogo bo rynek tam przesiany grubo....ale szukają!
Cytat:
Cleber (senior) był w sobotę na meczu rezerw.
To krótka ta wycieczka była, bo na Legii na vipach siedział.
To albo dawno było, albo dopiero będzie.
Albo w ogóle.
Odpowiedz cytując