Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
dasa
Junior Member
Od: 09.2013
Offline
#
15615
14.10.2013, 20:03
tylko my jezdzac po brazyli na LM czekamy18 lat a czesi...
!!!!! ale tam niema pilkarzy? a oni szukaja... pewno tez w brazyli
dasa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dasa
Znajdź inne posty napisane przez dasa