Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15614
Stary 14.10.2013, 19:47
dasa napisał(a):Wyświetl post
brazylia! dla mnie bezsens. czemu nie czechy slowacja cypr portugalia... tam jest latwiej teniej(kontrakt) i zwlaszcza blizej a to oznacza latwiejsze i czeste monitorowanie rynku. np jest ciekawy slowak siadaja w samochod i taka obserwacja kosztuje...1000zl dla trzech a nie brazylia....zl?!
do zabierzowa jest jeszcze bliżej to pewnie i taniej.mozna poza tym zamiast samochodem MPK podjechać
Ostatnio edytowane przez picasso : 14.10.2013 o godz. 20:19.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując