|
brazylia! dla mnie bezsens. czemu nie czechy slowacja cypr portugalia... tam jest latwiej teniej(kontrakt) i zwlaszcza blizej a to oznacza latwiejsze i czeste monitorowanie rynku. np jest ciekawy slowak siadaja w samochod i taka obserwacja kosztuje...1000zl dla trzech a nie brazylia....zl?!
|