Wyświetl pojedynczy post
dasa
Junior Member
 
Od: 09.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65908
Stary 14.10.2013, 19:08
jak dla mnie jest to oczywiste ze bunoza odejdzie bo tylko teraz mozna na nim cos zarobic(kontrakt do lipca) nowego napewno nie podpisze bo nas na taki kontrakt poprostu teraz niestac i tylko mozna sie cieszyc ze cos zarobimy. co do pieti to niewiem mialo byc mlodziej
Odpowiedz cytując