szprotson napisał(a):

ktoś widzę skończył sezon w menadzerze.
wczoraj w trakcie transmisji Iwan mówił ze Kuźbik, Kapka i Cleber sa w Brazylii i szukaja...tylko .... wie kogo bo rynek tam przesiany grubo....ale szukają!
|
Cleber (senior) był w sobotę na meczu rezerw.