Wyświetl pojedynczy post
tomek100
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15612
Stary 14.10.2013, 15:17
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ktoś widzę skończył sezon w menadzerze.
wczoraj w trakcie transmisji Iwan mówił ze Kuźbik, Kapka i Cleber sa w Brazylii i szukaja...tylko .... wie kogo bo rynek tam przesiany grubo....ale szukają!
Cleber (senior) był w sobotę na meczu rezerw.
Odpowiedz cytując