http://www.transfermarkt.de/de/milto...er_115183.html
Ogladałem tego goscia wczoraj w meczu z River , jedno slowo sie cisnie na usta- "jizes".
Dwoch takich i o LM jestem spokojny.Wiem ze to nierealne raczej ,ale z drugiej strony wiecej zaoszczedzilismy na samych kontraktach w tym sezonie niz on jest wart .