Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15610
Stary 14.10.2013, 14:21
Tak całkiem serio, wątpliwe że pojechali tam szukać talentów w slumsach Rio. To nie działa w taki sposób. Bezsens wysyłać trzech pracowników na drugi koniec świata x czego jeden pewnie wie jak sie poruszać po miescie...I co niby by mieli przez 2-3 tygodnie oglądać jakies mecze i robic notatki? Do tego wystarczył by sam Cleber z lokalnym kumplem.

Tutaj jest cos zaawansowanego. Komitecik na 6 par oczu oceni i przeswietli kandydata. Sezon trwa, jednak testy nie wchodzą w grę z względu na poziom pilkarza wiec Mahomet tym razem poszedł do góry.

Oby to nie był Paulo André z Corinthians, bo to by oznaczało że raczej Głowa...achh André grywał też defensywnego pomocnika.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując