Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15608
Stary 14.10.2013, 11:57
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Kogo masz na myśli mówiąc przesiany? bo chyba nie tych zawodników, którzy nie nadają się do gry w lepszych ligach na zachodzie, a u nas byliby wzmocnieniem? W lidze brazylijskiej jest mnóstwo zawodników odstrzelonych w lepszych ligach, ale takich którzy wciąż dla nas byliby mega wzmocnieniem. Także niech szukają bo mają w kim/czym. Tylko pytanie... czy jest nas stać na któregokolwiek z nich?
okej.
To wymień te mnóstwo mega wzmocniń naszej ligi.
Oczywiście REALNYCH a nie zawodników pokroju Ronaldinho bo Nas na niego nie stać.
Bo jeśli twój post miał dać do wiadomosci ze w Brazylii jest mnóstwo zawodników ktorzy byliby by mega wzmocnieniem naszej ligi ..ale Nas na nich nie stać, to po .... to napisałes? Co mnie ....a interesują zawodnicy na których Nas nie stać? Jaki sens ma pisanie o tym ?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując