Dariook napisał(a):

Ktoś się orientuje czy się rozdzielili?
Pewnie łażą za Cleberem, drinkują i oglądają dupeczki grające w siatkę.
Napewno szukają tych których nie ma na YT i których spotkań żadna telewizja nie transmituje. W przeciwnym wypadku wystarczył by sam Bednarz, bez przepierdalania połowy globu.
|
Wątpisz w profesjonalizm króla skautów?