Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24288
Stary 14.10.2013, 11:25
sanderuss napisał(a):Wyświetl post
Przykład bardzo nietrafiony bo jak sie prowadzi wlasna firme to chodzi o zmaksymalizowanie przychodu przy wzglednej minimalizacji kosztow, tak? Natomiast obecnie państwo i jego zarzadzanie przypomina raczej stylem PGRy z epoki poznego Gierka. Nic a nic wspolnego z jakąkolwiek logiką i kapitalizmem.



Tez zachecam do ogladniecia. Naprawde warto, chociazby z czystej przyjemnosci ogladania "masakrowanych" specjalistów od wszystkiego.
Nigdzie nie napisałem że w chwili obecnej państwo jest zarządzane jak profesjonalna firma natomiast uważam że powinna być tak zarządzana. Obecnie państwo jest prowadzone jak firma słup (krzak) w celu wyciśnięcia z niego jak najwięcej nie licząc się z kosztami i przyszłością.Natomiast pewne procesy są tożsame i zakładając dobra wolę zarzadzajacych (polityków) oczywistym jest wprowadzaniem na najwyższe urzędy swoich ludzi.I o tym była mowa
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej