Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15605
Stary 14.10.2013, 09:37
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ktoś widzę skończył sezon w menadzerze.
wczoraj w trakcie transmisji Iwan mówił ze Kuźbik, Kapka i Cleber sa w Brazylii i szukaja...tylko .... wie kogo bo rynek tam przesiany grubo....ale szukają!
Kogo masz na myśli mówiąc przesiany? bo chyba nie tych zawodników, którzy nie nadają się do gry w lepszych ligach na zachodzie, a u nas byliby wzmocnieniem? W lidze brazylijskiej jest mnóstwo zawodników odstrzelonych w lepszych ligach, ale takich którzy wciąż dla nas byliby mega wzmocnieniem. Także niech szukają bo mają w kim/czym. Tylko pytanie... czy jest nas stać na któregokolwiek z nich?
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując