szprotson napisał(a):

ktoś widzę skończył sezon w menadzerze.
wczoraj w trakcie transmisji Iwan mówił ze Kuźbik, Kapka i Cleber sa w Brazylii i szukaja...tylko .... wie kogo bo rynek tam przesiany grubo....ale szukają!
|
Kogo masz na myśli mówiąc przesiany? bo chyba nie tych zawodników, którzy nie nadają się do gry w lepszych ligach na zachodzie, a u nas byliby wzmocnieniem? W lidze brazylijskiej jest mnóstwo zawodników odstrzelonych w lepszych ligach, ale takich którzy wciąż dla nas byliby mega wzmocnieniem. Także niech szukają bo mają w kim/czym. Tylko pytanie... czy jest nas stać na któregokolwiek z nich?