Euro.
28 Wrzesnia miała być podpisana umowa. Logo VW miało zagościć na naszych koszulkach od sezonu 14/15 ale coś się rypło a rozbierzności poszły o 200-300tys euro.
Ale jeśli Cupiał otrzymał pierwsze z 15 bogatych nówek VW dla swojej floty to chyba idzie wszystko w dobrym kierunku.
Żeby nie rozmywać tematu...następny sparing z Ajaxem Amsterdam
