Wyświetl pojedynczy post
xiondz77
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15603
Stary 14.10.2013, 01:12
Ludzie przeciez nie bedziecie skakac sobie do oczu z powodu jakiegos beznapletkowego grajka (nie bylo i nie bedzie takiego tematu w Wiśle).
Wrócmy do tematu.
Widziałbym u nas Masłowskiego I Akahoshiego z naszej ligi - bardzo ciekawi kreatywni pomocnicy.
Oczywiscie potrzebni nam napastnicy (Brozek nie da rady rozgrywac 40 meczow w sezonie) ale z naszej kopanej Ekstraklasy kandydatów brak według mnie i miejmy nadzieje ze Cleber nam jakiegos niedocenionego w swojej ojczyźnie brylancika w zimie przywiezie.
Olkowski oczywiscie chyba najlepszy prawy obronca ligi ,ale juz poza naszym zasiegiem finansowym w tym momencie.
Odpowiedz cytując