Wyświetl pojedynczy post
canarinhos
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5662
Stary 13.10.2013, 23:09
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Mecz był potrzebny po to, aby sprawdzić innych zawodników. Mnie bardziej zaciekawiły te reklamy VW na stadionie i samochody przed głównym wejściem. Czyżby jednak mimo wcześniejszych negocjacji zakończonych fiaskiem ponownie było coś na rzeczy? Czy może tylko VW współfinansował przyjazd ich ekipy tutaj?.
Ten jeden mecz finansował Volkswagen.
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
Odpowiedz cytując