|
Mecz był potrzebny po to, aby sprawdzić innych zawodników. Mnie bardziej zaciekawiły te reklamy VW na stadionie i samochody przed głównym wejściem. Czyżby jednak mimo wcześniejszych negocjacji zakończonych fiaskiem ponownie było coś na rzeczy? Czy może tylko VW współfinansował przyjazd ich ekipy tutaj?.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|