SharksiK napisał(a):

Jesli jakims cudem udalo by mu sie przywdziac na prezentacji koszulke Wisly to powtorka z Parmy byla by nieunikniona. Wyjebal bym mu siekiera, dla pewnosci.
Mialbys krew na rekach.
|
Pisz to z jakąś uśmiechniętą mordką... ludzie Cię czytają
