Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21181
Stary 13.10.2013, 20:16
Proponuję zbiórkę pieniędzy i ochotników na malowanie betonu na naszym stadionie:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...urg_2_1/72636/

Ten obskurny, rodem z PRLu betonowy dach nad wejściem, po wymalowaniu betonu wygląda lepiej: http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...urg_2_1/72600/
Odpowiedz cytując