Proponuję zbiórkę pieniędzy i ochotników na malowanie betonu na naszym stadionie:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...urg_2_1/72636/
Ten obskurny, rodem z PRLu betonowy dach nad wejściem, po wymalowaniu betonu wygląda lepiej:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...urg_2_1/72600/