Valandil napisał(a):

|
Ten Fryc to jest prze uj, jak zobaczyłem jedną z jego wrzut to myślałem, że mam problemy ze wzrokiem.
|
To widac mało widziałes wpisz sobie na youtube Rory Delap to chyba był pilkarz, na ktorego Fryc patrzył i na ktorym sie wzorował bo to własnie pilkarz, ktory słynie z asyst po wyrzuceniu pilki z autu - wyrzucał z taka siła jak normalnie sie wykonuje rzuty rożne. Jezeli sie jeszcze troche w grze podszkoli bedziemy mieli z Niego duzo pozytku. Bardzo cieszy kolejna wygrana mimo, ze to sparing. Tak jak zagralismy dzisiaj w 2 połowie tak powinnismy grac zawsze - o pierwszej polowie lepiej zapomniec i to jeszcze gralismy bez Brozia. Najwyzszy czas wygrac w lidze na wyjeździe