Wyświetl pojedynczy post
pzkwr
Senior Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5656
Stary 13.10.2013, 19:32
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Zostały tylko zapiekanki, na które trzeba było czekać podobno 20 minut bo maszyn słabo grzała. Nie wiem jak oni chcą przyciągać nowych ludzi jak nie potrafią zapewnić przyzwoitych usług dla 5 tyś. ludzi na stadionie.
Masz szczęście, że słabo grzała bo to syf nieziemski,resztą jak cały catering. Zróbmy coś z tym, bo to wstyd, żeby taki klub karmił kibiców odpadkami. Jak był protest, to o ile się nie mylę, jednym z postulatów była poprawa cateringu. No i co?
Zróbmy zrzutę na taką zapiekankę i wyślijmy ją Bednarzowi, może jak zje, to co się zmieni. Oczywiście, o ile przejdzie mu przez gardło.
rrr
Odpowiedz cytując