dynek.pl napisał(a):

|
Zostały tylko zapiekanki, na które trzeba było czekać podobno 20 minut bo maszyn słabo grzała. Nie wiem jak oni chcą przyciągać nowych ludzi jak nie potrafią zapewnić przyzwoitych usług dla 5 tyś. ludzi na stadionie.
|
Masz szczęście, że słabo grzała bo to syf nieziemski,resztą jak cały catering. Zróbmy coś z tym, bo to wstyd, żeby taki klub karmił kibiców odpadkami. Jak był protest, to o ile się nie mylę, jednym z postulatów była poprawa cateringu. No i co?
Zróbmy zrzutę na taką zapiekankę i wyślijmy ją Bednarzowi, może jak zje, to co się zmieni. Oczywiście, o ile przejdzie mu przez gardło.