Karherop napisał(a):

|
Niestety ale Kamiński mnie zupełnie rozczarował , nie widzę w nim potencjału na dobrego napastnika .
|
Wg mnie Kamiński niewiele mógł pokazać w pierwszej połowie gdzie Wisła broniła się tylko i wybijała na oślep , odpuszczając w środku pola przeciwnikom i nie potrafiąc wymienić kilku celnych podań .