Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5655
Stary 13.10.2013, 19:31
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Niestety ale Kamiński mnie zupełnie rozczarował , nie widzę w nim potencjału na dobrego napastnika .
Wg mnie Kamiński niewiele mógł pokazać w pierwszej połowie gdzie Wisła broniła się tylko i wybijała na oślep , odpuszczając w środku pola przeciwnikom i nie potrafiąc wymienić kilku celnych podań .
Odpowiedz cytując