Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5654
Stary 13.10.2013, 19:23
Druga połowa napawa wielkim optymizmem. Jak dal mnie Sarki faktycznie grał znacznie lepiej niz w lidze. W...jące były faule Niemców i co by nie mówić takie zwycięstwo daje znowu kopa do jeszcze cięższej pracy i wiarę w sens tego co się robi
Odpowiedz cytując