Ważne że wygraliśmy ten mecz. Dobry PR to też dla nas kapitał (potencjalni reklamodawcy) co jak widać boli śmieci z weszło (śmiecie bo nie mają za grosz obiektywizmu). Wiadomo że mamy olbrzymie braki na pozycji defensywnego pomocnika i to było widać w pierwszej połowie. Ale ogólnie nie było źle. Może jednak Nalepa wypali?
Sarki i Donald pokazali swoją szybkość. Zwłaszcza Sarki chciał coś dzisiaj udowodnić że nie jest tak słaby żeby się go pozbywali z ligi belgijskiej. Szkoda że w naszej kopanej lidze nie zawsze gra z takim zębem.
W Bydgoszczy oczekuje od Sarkiego co najmniej takiego zaangażowania jak dzisiaj
