A kto wam każe czytać weszło skoro wg Was są tak zakompleksieni ? na forum cracovii tez czytacie aby sie pow....iać ?
Bardzo fajny meczyk nie licząć 1 połowy . Choć wiadomo jakie założenia ma Smuda i jaki jest jego główny cel - nie stracić bramki . Jak już wybada przeciwnika idzie na całość .
moje refleksje po meczu :
1) nie istniejemy bez defensywnego pomocnika - już lepiej aby był nim Nalepa niż nikt. Zresztą Michał się ogarnął ze swoją grą .
2) Burliga się nie nadaje na stopera
3) Małecki wraz z Donaldem muszą pobierać dodatkowe lekcje nt co to jest spalony . Jak w takim wieku nie można mieć o tym pojęcia... Sarki widać że jakby by nie był rozumie czym to jest , ale w/w dwójka nie ma o tym bladego pojęcia.
4) Nie mamy poza Brożkiem napastnika . Niestety ale Kamiński mnie zupełnie rozczarował , nie widzę w nim potencjału na dobrego napastnika .
5) słynne wyrzuty z auto Fryca nie były bajkami
