raindog napisał(a):

Jeśli przeciwnik gra pressingiem, gubimy się, gdyż brakuje pewności siebie.
Miśkiewicz rozegrał ogólnie dobre zawody, aczkolwiek mam wrażenie, że za bardzo przyspawany jest do bramki.
|
- Chyba raczej umiejętności
- Wiąże się to z tym że nie potrafi grać nogami