Wiecie co jest najlepsze?

W pierwotnej wersji w tytule weszlaki pisały w tytule
"Rezerwy Wolfsburga wraca na tarczy po akcjach życia Guerriera i Sarkiego". Najwyraźniej po fali krytyki w komentarzach zmienili na
"Wolfsburg wraca na tarczy po akcjach życia Guerriera i Sarkiego"
Jedno wielkie LOL
A propos meczu, zawsze twierdziłem, że Sarki to gość o największych umiejętnościach w Wiśle, tylko o dość miękkim charakterze (potrzebuję bardziej marchewki niż kija).