pewno nieprzyjdzie też dlatego. ale niemożna kogoś oceniać bo grał... jeśli nigdy nie był anty wiślakiem bo przypuśćmy( przychodzi taki np budzinski gra najlepiej jak umie poczem go sprzedajemy za np1.5 ml e to zle

?) co do saidi jeśli za darmo to...? a można by go jeszcze sprzedac kiedyś. czy kibice ległej wygwizduja bereszynskiego? nie bo gra z poświęceniem dla drużyny a i pewno na nim zarobią co będzie przykre dla lecha . to tylko taki przykład