|
Fornalik powinien odejść. Nie dlatego, że przegrał eliminacje ale dlatego, że nigdy tym selekcjonerem nie powinien zostać. Decyzja o jego zatrudnieniu to było kuriozum. Potrzebujemy kompetentnego trenera, któremu damy popracować przynajmniej przez 4 lata, niezależnie od wyniku kolejnych eliminacji, które przez częste zmiany selekcjonera mogą znów być nieudane. Nie można wymagać od nikogo cudów jeśli został zatrudniony kilka miesięcy przed przed pierwszym meczem o punkty. Praca w reprezentacji jest mozolna i na realne efekty pracy trenera/selekcjonera trzeba często czekać o wiele dłużej niż w klubie (bardzo mało czasu na zgrywanie, taktyke itd.).
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|