Gwiaździsty napisał(a):

Tak .. .teraz kazdy w swoim garazu bedzie robic dowswiadczenia ... na czyms ... wlasnie .... na czym ? hmmm Przeciez my nawet kawalka czego kolwiek nie mamy a wy wierzycie w jakeis bzdury i dowswiadcznia, wiliczenia i analizy, ktore de fakto oparte sa na przypuszczeniach, albo co gorsza na pewych zalozeniach do ktorych probuje sie zrobic teorie. Tak jest od blisko 4 lat ...