Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4345
Stary 13.10.2013, 10:09
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że tacy spece jak AS82 i jemu POdobni przeprowadzą swoje doświadczenie (nawet z Laskiem do pomocy) i obalą doświadczenie Biniendy :

http://wpolityce.pl/wydarzenia/64547...dl-nasz-wywiad
Tak .. .teraz kazdy w swoim garazu bedzie robic dowswiadczenia ... na czyms ... wlasnie .... na czym ? hmmm Przeciez my nawet kawalka czego kolwiek nie mamy a wy wierzycie w jakeis bzdury i dowswiadcznia, wiliczenia i analizy, ktore de fakto oparte sa na przypuszczeniach, albo co gorsza na pewych zalozeniach do ktorych probuje sie zrobic teorie. Tak jest od blisko 4 lat ...
Odpowiedz cytując