Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8921
Stary 13.10.2013, 08:10
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
wis.la/ul9ld

Ciekawy artykuł o byłym niszczycielu Wisły i jego wyczynach jako pierwszego propagandzisty Bońka.

Mnie to nie dziwi, bo Boniek jest najgorszym prezesem od dawna, ale o tym prawie nigdzie nie można się dowiedzieć, bo przekonał w wiadomy sposób ludzi z najważniejszych piłkarskich ośrodków medialnych.

Jakie to szczęście, że ci skompromitowani bracia odeszli z Wisły, ale trzeba uważać, żeby się nie mścili na Wiśle, bo jak widać mają wiele do gadania w naszej piłce i są bezwzględnymi ludźmi, którzy nie cofną się przed niczym.
Lato czy Dziurowicz byli lepsi?
Odpowiedz cytując