Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8385
Stary 13.10.2013, 00:17
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Jest w miarę przyzwoity. Wprowadził do reprezentacji kilka nowych twarzy, młodych, które za kilka lat mogą coś reprezentacji dać. Wprowadzenie nowego trenera nie da nic, bo nowy trener nie zmieni faktu, że polscy piłkarze są gorsi niż ukraińscy, czy angielscy, czy też podobni umiejętnościami do Czarnogórców. Da nam dopiero jakaś długofalowa praca nad nowymi lepiej przygotowanymi technicznie piłkarzami oraz szkolenie - profesjonalne - trenerów.
Zgoda nic sie nie zmieni. Ale fakt, ze koles nie zbudowal nic od przeszlo roku jest poprostu jego totalna kompromitacja. Nie zostawia po sobie nic , trzeba budowac od zera, ale moze to I lepiej. A Fornalik sie skompromitowal powolaniami z d***y (chocby wojtowiakiem czy peszko) Szkoda czasu na takiego goscia ... tyle kasy poszlo w w bloto
Odpowiedz cytując