Temat
:
Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
atbb
Member
Od: 11.2005
Skąd: K.W./Kraków
Offline
#
1354
12.10.2013, 20:02
Co sądzice o Lumii 720? jakaś alternatywa w tym segmencie cenowym?
atbb
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do atbb
Znajdź inne posty napisane przez atbb