emj10 napisał(a):

|
Pytanie jednak do fanów Fornalika. Co ten szkoleniowiec ma w sobie, że chcecie, aby został na stanowisku? On nie ma szans zrobić w przyszłości niczego konstruktywnego z reprezentacją skoro już po roku jest spalony wśród piłkarzy i kibiców.
|
Są ludzie odporni na wiedzę. Nie ma sensu drążyć tematu.
Brak spójnej koncepcji w powołaniach, taktyczny neolit, gra obronna na poziomie Ruchu Chorzów. Fornalik pokazał, że Smuda wcale nie był takim złym selekcjonerem (a był tragicznym). Wspomniany wyżej Ruch to jego poziom.