Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8384
Stary 12.10.2013, 19:23
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Pytanie jednak do fanów Fornalika. Co ten szkoleniowiec ma w sobie, że chcecie, aby został na stanowisku? On nie ma szans zrobić w przyszłości niczego konstruktywnego z reprezentacją skoro już po roku jest spalony wśród piłkarzy i kibiców.
Są ludzie odporni na wiedzę. Nie ma sensu drążyć tematu.

Brak spójnej koncepcji w powołaniach, taktyczny neolit, gra obronna na poziomie Ruchu Chorzów. Fornalik pokazał, że Smuda wcale nie był takim złym selekcjonerem (a był tragicznym). Wspomniany wyżej Ruch to jego poziom.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 12.10.2013 o godz. 21:57.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując