Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8383
Stary 12.10.2013, 17:47
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Pytanie jednak do fanów Fornalika. Co ten szkoleniowiec ma w sobie, że chcecie, aby został na stanowisku? On nie ma szans zrobić w przyszłości niczego konstruktywnego z reprezentacją skoro już po roku jest spalony wśród piłkarzy i kibiców.
Jest w miarę przyzwoity. Wprowadził do reprezentacji kilka nowych twarzy, młodych, które za kilka lat mogą coś reprezentacji dać. Wprowadzenie nowego trenera nie da nic, bo nowy trener nie zmieni faktu, że polscy piłkarze są gorsi niż ukraińscy, czy angielscy, czy też podobni umiejętnościami do Czarnogórców. Da nam dopiero jakaś długofalowa praca nad nowymi lepiej przygotowanymi technicznie piłkarzami oraz szkolenie - profesjonalne - trenerów.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując