emj10 napisał(a):

|
Pytanie jednak do fanów Fornalika. Co ten szkoleniowiec ma w sobie, że chcecie, aby został na stanowisku? On nie ma szans zrobić w przyszłości niczego konstruktywnego z reprezentacją skoro już po roku jest spalony wśród piłkarzy i kibiców.
|
Jest w miarę przyzwoity. Wprowadził do reprezentacji kilka nowych twarzy, młodych, które za kilka lat mogą coś reprezentacji dać. Wprowadzenie nowego trenera nie da nic, bo nowy trener nie zmieni faktu, że polscy piłkarze są gorsi niż ukraińscy, czy angielscy, czy też podobni umiejętnościami do Czarnogórców. Da nam dopiero jakaś długofalowa praca nad nowymi lepiej przygotowanymi technicznie piłkarzami oraz szkolenie - profesjonalne - trenerów.