Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3928
Stary 12.10.2013, 13:19
Co do sprzedaży nie orientuje sie zbytnio, ale na pewno ładna suma poszla. Można to wywnioskować nawet po obietnicach tu na forum. Ja sam kupię koszulkę, ale na razie są wydatki ważne i ważniejsze
Odpowiedz cytując