Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
4FunNow
Member
Od: 07.2011
Offline
#
8373
12.10.2013, 08:13
Fornalik musi zostać do końca jego kontraktu, inaczej płacili by mu jakieś ogromne odszkodowania.
Taką umwę podpisali jeszcze za rządów Grzegorza Laty.
4FunNow
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez 4FunNow