Wyświetl pojedynczy post
4FunNow
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8373
Stary 12.10.2013, 08:13
Fornalik musi zostać do końca jego kontraktu, inaczej płacili by mu jakieś ogromne odszkodowania.
Taką umwę podpisali jeszcze za rządów Grzegorza Laty.
Odpowiedz cytując