Wyświetl pojedynczy post
keth
Member
 
Od: 09.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8370
Stary 12.10.2013, 01:08
o dobrym zagranicznym trenerze możemy raczej zapomnieć, chyba że sponsor wyłoży kilka milionów euro na kontrakt jak było z Benhakerem. Jak dla mnie można by olać wyniki przez kilka następnych lat i skupić się na budowie silnej kadry, tyle że u nas chcą wyników na teraz i myślą że w dwa lata da się zrobić z nas kozaków. Ideałem byłoby rozwiązanie niemieckie, gdzie wszystkie reprezentacje grają tym samym systemem, mają jakąś ciągłość a nie jak u nas szukanie zawodników na ślepo. Jeśli nie zmieni się podejście do kadry to dla mnie nie ma znaczenia kto będzie trenerem bo i tak skończy się tak samo. 2 lata potem wylot po przegranych eliminacjach, no chyba że jakimś cudem awansują do MŚ/ME to wtedy wylot po w.......u w grupie
Cytat:
Z zagranicznym czeka nas maksymalnie jeden sezon dobrej gry, a później kwasy w naszym piekiełku i wykopanie gościa maksymalnie po dwóch latach.
o ile sam wcześniej nie zrezygnuje, nie wyobrażam sobie na np. Hiddinka użerającego się z Kręciną
Odpowiedz cytując