Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8369
Stary 11.10.2013, 23:25
Skończyło się fornalikowanie. O rok za późno. Jak sięgam pamięcią to była jedna z najsłabszych reprezentacji w tej dekadzie zaraz za wyśmienitej kadrze Bońka, który zawinął się jeszcze w czasie pracy w reprezentacji do Rzymu. Zero schematów, fatalna obrona, zagubiony trener i ofensywna gra dopiero w ostatnich miesiącach prowadzenia kadry. Masakra.

Zaraz zacznie się licytacja o to, czy brać trenera zagranicznego, czy kolejnego polskiego magika. Z zagranicznym czeka nas maksymalnie jeden sezon dobrej gry, a później kwasy w naszym piekiełku i wykopanie gościa maksymalnie po dwóch latach. Z polskich magików na short-liście są pewnie Skorża i Nawałka. Pierwszy doświadczenie i sukcesy w polskiej ekstraklasie ma, a do tego liznął piłkę azjatycką. Drugi natomiast jedzie bardziej na nazwisku niż na jakiś realnych sukcesach. Dać kadrę Skory, na rok, czy dwa i zaczekać, a może młode pokolenie wskoczy do gry.

BiałaGwiazda napisał(a):Wyświetl post
Bramka Jarmolenki:

wis.la/oru5y
Kto tego gamonia wziął w decydującym meczy do kadry? No pytam kto? Fornalik. Nie mam więcej pytań.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 11.10.2013 o godz. 23:30.
Odpowiedz cytując