Temat
:
Weźcie się do roboty
Wyświetl pojedynczy post
qqbaa
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: SKMK
Offline
#
1690
11.10.2013, 21:16
Rany Boskie !!! Bialko jest bezpieczne ! Tak samo jak kreatyna, bcaa, aminokwasy itd skad Ci sie wzielo takie podejscie do supli ?
qqbaa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do qqbaa
Znajdź inne posty napisane przez qqbaa