|
W meczach eliminacyjnych wygraliśmy trzy mecze: dwa razy z San Marino i raz z Mołdawią u siebie. To mówi samo za siebie. Fornalik,sory ale odejdź. Nie masz pomysłu na tą reprezentacje. Niby coś tam grają,jakieś akcje starają sie robic,ale pod bramką przeciwnika jest totalny chaos i burdel. Obrona tragiczna. Wszystko takie rwane w stylu "każdy sobie rzepke skrobie." Nie mamy zespołu dlatego licze,że Boniek zatrudni jakiegoś Włocha co zrobi porządek z obroną i nauczy nas grac w piłkę. Czas najwyższy,bo nie ma już na co czekac,a Waldek na Wembley pojedzie sobie już tylko na wycieczkę.
|