Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8354
Stary 11.10.2013, 18:46
2 : 0 dla Ukrainy(pogromu nie bedzie, bo to nie sa futbolowi artysci), a potem zupelnie inny skład z Anglikami(ktorzy zagraja na pelnej werwie) i kolejna wtopa. Eliminacje konczymy na 4 miejscu w grupie.
Odpowiedz cytując