|
Ja chciałbym aby do Wisły przyszedł Masłowski.Wydaję mi się , że w Wiśle rozwinął by jeszcze bardziej co dałoby obopólne korzyści zarówno dla Michała jak i dla Wisły.Obawiam się , że cena może być zaporowa i nikt nie wyłoży ponad 300 tys.euro za niego.Nie wiem jak sytuacja z Makami czy dalej są w kręgu zainteresowań ?
Priorytetem w zimowym okienku powinien być bramkostrzelny napastnik.Może skoro Zawiszy się udało sprowadzić Vasco z Cypru to może my też poszukamy napastnika z ligi cypryjskiej ? W Cyprze panuję ponoć kryzys i zawodnicy raczej wyjeżdżają niż zasilają rynek cypryjski.
|