Kocur napisał(a):

Ja bym im dał 80K miesięcznie.
Taka jest na ogół zasada przecież w firmach że jak przedsiębiorstwo przynosi zyski, jest na plusie, zwiększa zatrudnienie oraz sprzedaż to Zarząd dostaje premie i podwyżki ...
|
Takie pierdoły łykają wyłącznie osoby, które nie mają pojęcia o realiach zarządzania w dużych organizacjach...