Ciekawe, ale Wesz(L)o popełniło jeden ciekawy "błąd" w ostatnim akapicie:
Cytat:
|
Pierwszą trójkę tworzą w tym momencie Legia, Wisła i Górnik. Lokaty jeden, trzy i cztery w naszym rankingu sumującym medale z ostatnich 86 lat…
|
Który sugeruje, że to legła ma tych punktów najwięcej, podczas gdy ranking wygląda następująco :
1. Wisła - 110 PKT
2. ruch - 96 PKT
3. legła - 90 PKT
4. górnik - 89 PKT
Przypadek ? Nie sądzę ..